ANASAYFA
KURUMSAL
HİZMETLER
GALERİ
İLETİŞİM
TRENG
Menü Simge
özel eğitim almış profesyonel şoförler tarafından yapılması
ve detaylıca planlanması gereken bir iştir.


Küreselleşen dünyada yabancı pazarlara ulaşmak daha fazla önem kazanmış, teknolojinin etkisiyle de gitgide kolaylaşmıştır. Buna rağmen, mevcut coğrafi uzaklıklar birçok farklı ülkenin aşılmasını gerektirdiği için, ticari araç taşımacılığı yalnızca özel eğitim almış profesyonel şoförler tarafından yapılması ve detaylı planlanması gereken bir iştir. 2004 yılından bu yana faaliyet gösteren HS Star Trans, araçların fabrikadan bayilere, bayilerden üst yapıcılara, üst yapıcılardan da müşterilere güvenli bir şekilde ulaştırılması hedefiyle yola çıktı. Firmamız müşteri ağını geliştirerek ve kadrosunu uzmanlaştırarak 2014 yılında Haşim Yılmazcan adına, şahıs şirketi olarak faaliyete geçti. Her geçen gün büyüyen ve özgüvenimizin yansıması olan çalışmalarımız sayesinde şirketimiz, 2015 yılında hizmetlerine limitet şirket olarak devam etme kararı aldı.

Müşterilerimizin memnuniyeti, birbirlerine tavsiyeleri ve istekleri de bu gelişmede etkili olmuştur.Sektörde lider konumda olan HS Star Trans, özveri ve güvenilirlik ilkeleriyle uluslararası taşımacılık hizmeti vermektedir. Ağır nakliye ve proje taşımacılığında akla ilk gelen isim olan HS Star Trans; geniş araç filosu, son teknoloji ekipmanlar ve deneyimli kadrosuyla zamanında teslimat garantisi sunmaktadır. Taşıma hizmetimiz, sarp dağ geçitleri, çöl patikaları, okyanuslar gibi zorlu yollar ile kolaylıkla başa çıkabilmektedir. HS Star Trans; Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanlığı’ndan gerekli olan tüm belgeleri eksiksiz tamamlayarak ve hizmet kalitesini artırarak faaliyetlerine devam etmektedir.

7/24 hizmet prensibiyle çalışan personelimiz, müşterilerimizin her tür sorusuna eksiksiz yanıt verebilecek bilgiye, uzmanlığa ve kabiliyete sahiptir.